pôžičky ihneď online


Pôžičky online

Pôžičky online sú klasické pôžičky iba s tým rozdielom, že je možno ich dojednať prostredníctvom internetu. Ten dáva žiadateľom možnosť vybrať si z veľkej ponuky internetových poskytovateľov pôžičiek a z pohodlia domova si v pokoji zvoliť presne tú online pôžičku, ktorá im bude ušitá priamo na mieru.

Zásadnou výhodou online pôžičiek je teda jedinečná možnosť si ich dohodnúť z pohodlia domova cez internet. Všetku administratívu si vybavíte online a následne len podpíšete už hotovú zmluvu, ktorú Vám banka či iný poskytovateľ doručí.

Dôležitý je výber

Rad bankových i nebankových inštitúcií ponúka na svojich stránkach veľké množstvo úverových produktov (pôžičiek). Preto je vhodné si v pokoji všetky ponuky prejsť, porovnať a vyhodnotiť. Rozhodne neuškodí aj vyhľadanie ďalších informácií a prípadne referencií, pokiaľ sa jedná o menej známu spoločnosť. Dôležité je si vždy dôkladne preštudovať obchodné podmienky a ďalšie povinnosti, ktoré zo zmluvy následne vyplývajú.

Ako zjednať online pôžičku

Po porovnanie ponúk a výbere tej najvhodnejšej (pozor na RPMN), ktorá spĺňa dané požiadavky, už nič nebráni v uzavretí online pôžičky. Zvyčajne má na stránkach poskytovateľ žiadosť či online formulár, ktorý jednoducho vyplníte. Následne Vám poštou príde zmluva k podpísaniu so spiatočnou ofrankovanou obálkou. Po podpísaní a zaslanie späť na pobočku už nič nebráni v ceste pripísať požičané peniaze na Váš účet.

V súčasnosti banky ponúkajú, obzvlášť vo väčších mestách variantu, že po vyplnenie online formulára príde priamo obchodný zástupca banky k Vám s podkladmi a jednoducho podpíšete zmluvu doma. Následne obdržíte peniaze v hotovosti či si ich môžete nechať previesť na bankový účet.

Čo je potrebné pre pôžičku?

Samozrejmosťou sú dva doklady totožnosti. Zvyčajne sa jedná o občiansky preukaz a druhý doklad, ktorý predstavuje pas, vodičský preukaz či rodný list. Následne je nutné aj doložiť výšku príjmov za posledné tri mesiace, ktorými banka overí bonitu žiadateľa. U podnikateľov sa vyžaduje posledné daňové priznanie. A v prípade zabezpečenia pôžičky nehnuteľnosťou je potreba doloženie vlastníctva nehnuteľnosti výpisom z katastra nehnuteľností.

Ručenie

Ručenie je u poskytovanie pôžičky online riešené rovnako ako u štandardného úveru. Nižšie sumy bez ručiteľa. Vyššie s jedným viacerých ručiteľov a od väčších súm je nutná zástava nehnuteľnosti. Pôžičky online znamenajú rýchle a pohodlné vybavenie žiadosti. Vďaka možnosti uzavrieť pôžičku prakticky 24 hodín denne a 7 dní v týždni, nemusíte sledovať otváracie hodiny bánk či hľadať banku, ktorá je vo Vašom okolí.

Skrátka zvolíte najvýhodnejšiu ponuku bez ohľadu na sídlo, pobočku či otváraciu dobu danej inštitúcie. Nemusíte čakať v rade v banke. Jednoducho niekoľkými málo úkonmi uzavriete zmluvu, ktorú si následne v pokoji doma prehliadnite, prečítate, zhodnotíte a následne podpíšete. To robí z online pôžičiek vhodný produkt pre veľkú radu ľudí. Tráviť hodiny a hodiny na pobočke rozhodne nie je najefektívnejšie strávený čas.


Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 Pôžičky12.sk, Ing. Radek Šmach, Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie,
šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.